Dětský
MINI
SRUB

hračka i pro dospělé

 

Dřevěné hračky mají budoucnost
snad vaše děti nezapomněly na matku přírodu a znají, jaké je projít se lesem nebo pohladit strom…pokud ne, zkuste to napravit pořízením hračky ze dřeva. Dřevo jako přírodní materiál je na dotek příjemné a  milovník lesa jsem toho názoru, že dětem ho v dnešní plastové době musíme předkládat v dvojnásobné dávce…Nemáte-li čas vyrazit s dětma na výlet do lesa, zkuste to alespoň pomocí hračky.

Proč jsem se rozhodl zkusit výrobu  dřevěných hraček?

pro dnešní hektičnost a virtualitu.  Děti si staví tuny domečků v prostředí Minecraftu, pak mají tisíce kostiček LEGO jež se válejí různě po bytě, ale reálnou a na dotek příjemnou dřevěnou stavebnici skoro nepoznají. Od mých klientů, jímž srub půjčuji vím, že pobyt v hezkém dřevěném prostoru srubu je v podstatě lék…pomocí hračky zkouším tento lék posunout dále. Aplikací na generaci, jež zcela určitě bude vyrůstat ve spoustě virtuální reality, super chytrých hladících sklíček, nanorobotech a nevím v čem dalším ještě. Existenci přírody a kontakt s ní opomenou, zkusme se tomu vyhnout…

Stavebnice MINISRUB je vyrobena z bukové kulatiny. Dodáváme ji ve dvou velikostech MINISRUB BAsic  a MINISRUB PLUS.  Z dílků menší varianty BASIC lze postavit současně dva domečky – malý a větší srub, jeden velký srub nebo srubovou věž. Z větší varianty lze postavit domečky 3, velký srub a věž o výšce 50cm. Samozřejmě u obou stavebnic se fantaziii meze nekladou.

POPTEJTE  STAVEBNICI MINISRUBU

7 + 1 =